Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

 Společnost Furch Guitars, přední světový výrobce kytar prémiové kvality, vytvořila u příležitosti svých čtyřicátých narozenin speciální limitovanou edici akustických nástrojů, jejíž součástí je i statisící vyrobená kytara Furch. Novinky jsou exkluzivně k dostání pouze pro stávající majitele nástrojů této značky.

Edition 40 Gc-LX 2 w_01.JPG

 

 Letos v září je to přesně čtyřicet let, co František Furch dokončil výrobu své první kytary. Přestože se jednalo o jeho prvotní počin, nástroj vzbudil mezi muzikanty vlnu zájmu a stal se tak základním stavebním kamenem Furch Guitars. V rámci oslav společnost připravila speciální limitovanou edici čtyřiceti prémiových akustických kytar v provedení Grand Auditorium s výřezem, které hráčům nabízí souhrn toho nejlepšího ze světa Furchu.

 Součástí jubilejní edice je i kytara s magickým výrobním číslem 100.000, kterou Furch chystá vystavit ve svém showroomu ve Velkých Němčicích. Zbývajících 39 kusů půjde do prodeje, přičemž zakoupit si je budou moci výhradně stávající majitelé kytar Furch. Společnost jim chce touto cestou poděkovat za jejich důvěru.

 Edition Forty Gc-LX:  kytara s nádechem historie

Edition 40 Gc-LX 10 w_01.JPG

 Kytara Edition Forty Gc-LX je vyrobena s přední rezonanční deskou z alpského smrku. Zadní deska a luby pocházejí ze starého jasanu rostoucího na nádvoří původní továrny Furch, který musel být před pár lety kvůli rekonstrukci areálu pokácen. Z něj pak byl vybrán ten nejlepší materiál na kytarové sady, které byly po letech přirozeného sušení použity na výrobu tohoto výročního modelu.

 Obě dřeviny jsou charakteristické svým jasným brilantním zvukem, který dále vyzdvihuje speciální proces ladění. V jeho rámci dochází k měření fyzikálních vlastností jednotlivých částí desek a k následné úpravě jejich tloušťky do požadovaných hodnot. Velmi pozitivní vliv na celkovou akustiku nástroje má i vysoce lesklá UV povrchová úprava doplněná o zlatavý sunburst.

 Součástí přední a zadní desky kytary je oblíbený ergonomický prvek Bevel Duo z indického palisandru, který hráčům poskytuje maximální pohodlí během hry a zároveň podtrhuje výjimečný vzhled nástroje. Jednotlivé bevely zdobí jubilejní perleťový nápis Forty a označení pořadí kytary v edici.

Edition 40 Gc-LX 9 w_01.JPG

 Netradičními designovými prvky kytary Edition Forty Gc-LX jsou vedle bevelů rovněž hmatník a plátek na hlavě z výrazně oranžového cocobola a černého ebenu. Jejich vzájemné střídání zaujme již na první pohled svým unikátním kontrastem. Stejné dřeviny Furch použil i na dvoudílnou kobylku. Celkovou atraktivitu nástroje dále zdůrazňuje prémiová rozeta a lemování těla, hlavy a hmatníku z indického palisandru. Hmatník kytary je navíc doplněn o exkluzivní boční lineární poziční značky z bílé perleti.

Precizní ladění nástroje zajišťuje mechanika Gotoh 510 ve stříbrné patině s ebenovými olivami a vysoce jemným převodem 1:21. Součástí výbavy kytary je i prémiový kufr Hiscox.

Edition 40 Gc-LX 1 w_01.JPG

Určeno výhradně pro skalní fanoušky

S objednávkou kytary Furch Edition Forty Gc-LX vám rádi pomůžeme a zařídíme vše potřebné. Zakoupit si ji však mohou pouze současní majitelé nástrojů Furch, kteří společně s námi vyplní žádanku o kytaru z limitované edice. 

O jejím schválení ve finále rozhodne Furch Guitars.

Furch Forty Edition formulář

Expresní doručení Objednávky na zboží, které je skladem, přijaté do 12h., expedujeme ještě týž den.

Předprodejní servis Všechny nabízené nástroje jsou zkontrolované a odborně seřízené

Doprava Zboží vám zašleme ověřenými doručovateli.

U objednávek nad 3000,- zaplatíme dopravu za vás.

Široký sortiment Vybíráme pro Vás kvalitní nástroje od osvědčených výrobců

Moderní eshop od  Webmiumeshop